Realizacje

Kabina w niepełnej wnęce; front - ścianka stała lewa mocowana do ściany na klamrach i wychodzące z niej drzwi uchylne lewe na zawiasach punktowych. Strona prawa - ścianka stała wychodząca z narożnika na klamrach specjalnych. Spięcie narożnikowe magnetyczne.

Kabina 3-ścienna, od strony lewej ścianka stała lewa mocowana do ściany na profilach, do niej na klamrach przymocowana, pod kątem 90 stopni,  druga szeroka ścianka stała a do niej, znów pod kątem 90 stopni następna wąska. Ze ściany po prawej drzwi uchylne na zawiasie profilowym domykające magnetycznie do wąskiej ścianki stałej.

Kabina narożna 70 x 90, na brodziku, po obu stronach drzwi wahadłowe łamane na zawiasach profilowych.

Kabina narożna; strona lewa jednoskrzydłowe drzwi wahadłowe na zawiasach punktowych. Strona prawa dwuskrzydłowe drzwi wahadłowe, łamane na zawiasach punktowych przyściennych. Spięcie narożnikowe magnetyczne.

Strona lewa: wąska ścianka stała na profilach przyściennych i wychodzące z niej drzwi wahadłowe dwuskrzydłowe łamane. Strona prawa dwuskrzydłowe drzwi wahadłowe, łamane na zawiasie przyściennym profilowy. Spięcie narożnikowe magnetyczne.

Kabina dwukomorowa. Szkło trawione chemicznie.

Lewa ścianka stała na murku przywannowym mocowana do ściany na profilach i prawe drzwi wahadłowe, na zawiasie listwowym, domykające do ścianki lewej dociskowo. Stabilizator standardowy.

Prawa ścianka stała i mocowana do niej na klamrach, pod kątem 90 stopni, wąska ścianka cofająca się. Prawe drzwi uchylne do środka, domykające do ścianki wąskiej dociskowo.

Lewe drzwi wahadłowe na zawiasach punktowych. Prawa, wyższa ścianka stała na klamrach. Nad drzwiami stabilizator szklany.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej...